Fryzjerskie prostownice do włosów - Włosy to część nas, o które dbamy szczególnie. Poddajemy je zabiegom odżywczym, regenerującym, upiększającym. Chociaż trendy we fryzjerstwie zmieniają się z sezonu na sezon, proste włosy pozostaną zawsze modne. Wiele z nas decyduje się na prostowanie włosów. Jeśli chcesz mieć pewność, że zabieg prostowania włosów będzie przeprowadzony prawidłowo i nie chcesz się martwić, że Twoje włosy przesuszą się lub zniszczą wybierz profesjonalną prostownicę do włosów.

 

Czym jest prostownica do włosów? Prostownica do włosów nazywana zamiennie żelazkiem fryzjerskim jest to sprzęt najczęściej elektryczny, jedno z najpopularniejszych urządzeń w damskiej łazience, ale nie ma się czemu dziwić w końcu prostownica to wynalazek kobiety, fryzjerski Jennifer Bell Schofield. Wygląd prostownicy w pełnym skrócie to dwie płytki tej samej szerokości, które pod wpływem prądu nagrzewają się do określonej przeważnie wysokiej temperatury. To cudo do włosów ma za zadanie wyprostować włosy kręcone czy falowane, ale niekoniecznie, ponieważ są kobiety, które używają tego wynalazku po to, by wygładzić napuszone po umyciu włosy. Profesjonalne prostownice mogą służyć także do kręcenia i falowania włosów, co powoduje, że odchodzimy od tradycyjnego przeznaczenia prostownicy. Używać ich możemy praktycznie do każdego rodzaju włosów. Obsługa prostownicy nie jest niczym nadzwyczajnym, dlatego każda z Pań może samodzielnie, bez wychodzenia z domu przetestować ją na swoich włosach tworząc co tylko zechce. Po użyciu profesjonalnej prostownicy takiej, która jest bogato wyposażona mamy pewność, że nasze włosy będą gładkie i lśniące, a jeśli dodatkowo użyjemy odpowiedniego preparatu wspomagającego prostowanie włosów, ochronimy je przed zniszczeniami spowodowanymi wysoką temperaturą i co najważniejsze – będziemy mogły czuć się jak po wyjściu od fryzjera. Efektu takiego nie zapewni nam zwykła prostownica, której koszty są bardzo niskie, ale za to jej jakość znacznie odbiega od profesjonalnego sprzętu.

 

Wbrew pozorom wybór odpowiedniej, a co za tym idzie bezpiecznej oraz skutecznej prostownicy wcale nie jest taki prosty. Występują prostownice bardzo tanie, nawet wyglądem przypominające te profesjonalne, jednakże niech to nie zmyli żadnej z was kochane Panie. Większość z tych prostownic to po prostu tanie podróbki, którymi nieuczciwi sprzedawcy chcą nas karmić. Takie prostownice to podwójna strata, gdyż przeważnie nie posiadają one żadnych przydatnych funkcji i właściwości, a przy tym w bardzo dużym stopniu niszczą nasze włosy, co może przynieść opłakane skutki. Dlatego przedstawimy podstawowe elementy wyposażenia, które powinna posiadać prostownica, aby zapewniała pełną ochronę podczas stosowania. Na pierwszy ogień idzie materiał z którego są zrobione płytki prostownicy, tutaj można wyróżnić płytki:


*metalowe- należy o nich radykalnie zapomnieć, gdyż są to płytki które były wykorzystywane w początkowych produkcjach tych urządzeń. Wtedy też były one dopiero tzw: wersją testową, więc tak bardzo nie zastanawiano się nad konsekwencjami jakie ze sobą przyniesie używanie tego typu prostownicy. Metalowe płytki bardzo szybko się nagrzewały, co sprawiało bardzo mocne zniszczenie struktury włosa, podrażniając łuskę włosa, tym samym doprowadzając do poszarpania włosa, a nie jego wygładzanie tak jak to powinno być. W chwili obecnej tego typu płytki umieszcza się tylko w prostownicach bardzo tanich, aby zmniejszyć koszty produkcji. Tego typu urządzenie należy stosować bardzo, bardzo rzadko lub w ogóle, dlatego jeżeli zależy Panią na zdrowych włosach stanowczo odradzamy ten rodzaj płytki w prostownicy.

 

*ceramiczne- jedne z najpowszechniejszych rodzai płytek umieszczanych w prostownicach. Na dzień dzisiejszy nie można wydać negatywnych opinii na temat prostownic z tymi płytkami, gdyż temperatura nagrzewania jest równomiernie na nich rozprowadzana, co chroni przed spaleniem włosów. Każda płytka ceramiczna w swojej strukturze jest śliska co ułatwia gładkie prowadzenie prostownicy po powierzchni włosa, przyczyniając się tym samym do gładkich, lśniących włosów, bez rozdwajających się końcówek, co jest bardzo ważne przy częstym używaniu tego sprzętu.

 

*lustrzano – tytanowe- są to bardzo powszechne i nowoczesne płytki, które są dedykowane główne osobom które posiadają długie, grube włosy z tendencja do skręcania się. Tytan jest to materiał bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego prostownica z takimi płytkami na pewno posłuży na długie lata. W takich prostownicach ciepło jest równomiernie odbijane poprzez powłokę lustrzaną, co doskonale utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia wewnątrz włosa, dodatkowo tworząc gładką powłokę na powierzchni. Po zastosowaniu takiej prostownicy włosy nabierają blasku i jedwabistości. Hurtowniach Fryzjerskich. Jednym z głównych powodów jest ich cena, gdyż surowiec z któreg*turmalinowe- jedne z droższych płytek wykorzystywanych w produkcji prostownic. Płytki te tworzą naturalne minerały zwane turmalinami. Turmaliny występują w postaci kamieni kolekcjonerskich oraz wykorzystywane w przemyśle optycznym. Jednakże co tak naprawdę dają nam płytki turmalinowe w prostownicach?. Po pierwsze wytwarzają jony ujemne, czyli spełniają funkcję jonizacji, która w konsekwencji zamyka zniszczoną łuskę włosa czyniąc go gładszym i zdrowszym. Po drugie dzięki gładkiej, równomiernie nagrzanej powierzchni przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Płytki turmalinowe są delikatniejsze niż płytki tytanowe, dlatego szybciej się zużywają , więc polecane są głównie do domowego użytku.

 

*ceramiczno – turmalinowe- są to płytki wykonane z ceramiki powlekanej turmalinem, co w połączeniu tych dwóch materiałów powoduje gładsze, zdrowsze i bezpieczne prostowanie.

 

*teflonowe – materiał jakim jest teflon, każdemu kojarzy się tylko z patelniami do pieczenia, jednakże technologia posunęła się do przodu i postanowione tenże materiał wykorzystać w prostownicach do włosów. Teflon ma za zadanie chronić włosy przed wpływem wysokiej temperatury oraz zapobiegać przywieraniu i szarpaniu włosów. Materiał ten jest bardzo wrażliwy na wszelkie zarysowania, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę przy jego stosowaniu.

 

*diamentowe – jedne z najnowocześniejszych płytek umieszczanych w prostownicach, a zarazem najtrudniej dostępne na rynku sprzętu fryzjerskiego. Tego typu prostownice nie są jeszcze dostępne w Polskich Hurtowniach Fryzjerskich. Jednym z głównych powodów jest ich cena, gdyż surowiec z któreg*turmalinowe- jedne z droższych płytek wykorzystywanych w produkcji prostownic. Płytki te tworzą naturalne minerały zwane turmalinami. Turmaliny występują w postaci kamieni kolekcjonerskich oraz wykorzystywane w przemyśle optycznym. Jednakże co tak naprawdę dają nam płytki turmalinowe w prostownicach?. Po pierwsze wytwarzają jony ujemne, czyli spełniają funkcję jonizacji, która w konsekwencji zamyka zniszczoną łuskę włosa czyniąc go gładszym i zdrowszym. Po drugie dzięki gładkiej, równomiernie nagrzanej powierzchni przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Płytki turmalinowe są delikatniejsze niż płytki tytanowe, dlatego szybciej się zużywają , więc polecane są głównie do domowego użytku.

 

Kilka przykładów profesjonalnych prostownic:

Farouk CHI ceramiczna prostownica do włosów - Prostownica CHI ceramic hairstyling iron – idealnie nadaje się do każdego rodzaju włosów. Wytwarza nawilżające ceramiczne ciepło, technologia podczerwieni nawilża, daje włosom zdrowy wygląd i wspaniały połysk. Wykorzystana w prostownicy technologia CHI44 zmniejszająca szorstkość, matowość i efekt elektrostatyczny, wytwarza jony ujemne i głęboką częstotliwość podczerwoną.

 

Farouk prostownica do włosów Chi G2 ceramiczno tytanowa - Ceramiczno turmalinowa prostownica do włosów z firmy Farouk Chi. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii CHI 44 prostownica ta idealnie prostuje włosy oraz wytwarza ochronne wilgotne ciepło co powoduje że prostownica CHI G2 jest idealnym urządzeniem do prostowania włosów.

 

Fox Samba prostownica do włosów z ultradźwiękami - Prostownica ta wykorzystuje nowoczesną technologię mikro-dźwięków. Jest to o tyle innowacyjne rozwiązanie, gdyż mikro-dźwięki wysyłane przez prostownicę rozbijają cząsteczki środków odżywiających na najmniejsze części. Dzięki temu zjawisku odżywka wnika bardzo głęboko ale nie tylko w warstwę pod łuski włosa. To pozwala na lepsze efekty w odbudowie, czy w nawilżeniu włosów. Dodatkowym walorem tej prostownicy do włosów jest produkowanie jonów, które zamykają łuskę włosa i przeciwdziałają jego elektryzowaniu.

 

Wahl WIDE Cutek Advanced - Profesjonalna prostownica ceramiczno - turmalinowa o działaniu antystatycznym. Szerokie amortyzowane ruchome płytki o szerokości aż 42 mm dostosowują się do każdego typu włosów. Idealne do szybkiego prostowania długich, gęstych włosów.

 

Więcej profesjonalnych prostownic do włosów znajdą państwo w internetowej hurtowni fryzjerskiej uradka.pl

Zamknij okno
Menu
Strona główna Prostownice fryzjerskie ceramiczna
Sortuj:

ceramiczna

Fryzjerskie prostownice do włosów - Włosy to część nas, o które dbamy szczególnie. Poddajemy je zabiegom odżywczym, regenerującym, upiększającym. Chociaż trendy we fryzjerstwie zmieniają się z sezonu na sezon, proste włosy pozostaną zawsze modne. Wiele z nas decyduje się na prostowanie włosów. Jeśli chcesz mieć pewność, że zabieg prostowania włosów będzie przeprowadzony prawidłowo i nie chcesz się martwić, że Twoje włosy przesuszą się lub zniszczą wybierz profesjonalną prostownicę do włosów.

 

Czym jest prostownica do włosów? Prostownica do włosów nazywana zamiennie żelazkiem fryzjerskim jest to sprzęt najczęściej elektryczny, jedno z najpopularniejszych urządzeń w damskiej łazience, ale nie ma się czemu dziwić w końcu prostownica to wynalazek kobiety, fryzjerski Jennifer Bell Schofield. Wygląd prostownicy w pełnym skrócie to dwie płytki tej samej szerokości, które pod wpływem prądu nagrzewają się do określonej przeważnie wysokiej temperatury. To cudo do włosów ma za zadanie wyprostować włosy kręcone czy falowane, ale niekoniecznie, ponieważ są kobiety, które używają tego wynalazku po to, by wygładzić napuszone po umyciu włosy. Profesjonalne prostownice mogą służyć także do kręcenia i falowania włosów, co powoduje, że odchodzimy od tradycyjnego przeznaczenia prostownicy. Używać ich możemy praktycznie do każdego rodzaju włosów. Obsługa prostownicy nie jest niczym nadzwyczajnym, dlatego każda z Pań może samodzielnie, bez wychodzenia z domu przetestować ją na swoich włosach tworząc co tylko zechce. Po użyciu profesjonalnej prostownicy takiej, która jest bogato wyposażona mamy pewność, że nasze włosy będą gładkie i lśniące, a jeśli dodatkowo użyjemy odpowiedniego preparatu wspomagającego prostowanie włosów, ochronimy je przed zniszczeniami spowodowanymi wysoką temperaturą i co najważniejsze – będziemy mogły czuć się jak po wyjściu od fryzjera. Efektu takiego nie zapewni nam zwykła prostownica, której koszty są bardzo niskie, ale za to jej jakość znacznie odbiega od profesjonalnego sprzętu.

 

Wbrew pozorom wybór odpowiedniej, a co za tym idzie bezpiecznej oraz skutecznej prostownicy wcale nie jest taki prosty. Występują prostownice bardzo tanie, nawet wyglądem przypominające te profesjonalne, jednakże niech to nie zmyli żadnej z was kochane Panie. Większość z tych prostownic to po prostu tanie podróbki, którymi nieuczciwi sprzedawcy chcą nas karmić. Takie prostownice to podwójna strata, gdyż przeważnie nie posiadają one żadnych przydatnych funkcji i właściwości, a przy tym w bardzo dużym stopniu niszczą nasze włosy, co może przynieść opłakane skutki. Dlatego przedstawimy podstawowe elementy wyposażenia, które powinna posiadać prostownica, aby zapewniała pełną ochronę podczas stosowania. Na pierwszy ogień idzie materiał z którego są zrobione płytki prostownicy, tutaj można wyróżnić płytki:


*metalowe- należy o nich radykalnie zapomnieć, gdyż są to płytki które były wykorzystywane w początkowych produkcjach tych urządzeń. Wtedy też były one dopiero tzw: wersją testową, więc tak bardzo nie zastanawiano się nad konsekwencjami jakie ze sobą przyniesie używanie tego typu prostownicy. Metalowe płytki bardzo szybko się nagrzewały, co sprawiało bardzo mocne zniszczenie struktury włosa, podrażniając łuskę włosa, tym samym doprowadzając do poszarpania włosa, a nie jego wygładzanie tak jak to powinno być. W chwili obecnej tego typu płytki umieszcza się tylko w prostownicach bardzo tanich, aby zmniejszyć koszty produkcji. Tego typu urządzenie należy stosować bardzo, bardzo rzadko lub w ogóle, dlatego jeżeli zależy Panią na zdrowych włosach stanowczo odradzamy ten rodzaj płytki w prostownicy.

 

*ceramiczne- jedne z najpowszechniejszych rodzai płytek umieszczanych w prostownicach. Na dzień dzisiejszy nie można wydać negatywnych opinii na temat prostownic z tymi płytkami, gdyż temperatura nagrzewania jest równomiernie na nich rozprowadzana, co chroni przed spaleniem włosów. Każda płytka ceramiczna w swojej strukturze jest śliska co ułatwia gładkie prowadzenie prostownicy po powierzchni włosa, przyczyniając się tym samym do gładkich, lśniących włosów, bez rozdwajających się końcówek, co jest bardzo ważne przy częstym używaniu tego sprzętu.

 

*lustrzano – tytanowe- są to bardzo powszechne i nowoczesne płytki, które są dedykowane główne osobom które posiadają długie, grube włosy z tendencja do skręcania się. Tytan jest to materiał bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego prostownica z takimi płytkami na pewno posłuży na długie lata. W takich prostownicach ciepło jest równomiernie odbijane poprzez powłokę lustrzaną, co doskonale utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia wewnątrz włosa, dodatkowo tworząc gładką powłokę na powierzchni. Po zastosowaniu takiej prostownicy włosy nabierają blasku i jedwabistości. Hurtowniach Fryzjerskich. Jednym z głównych powodów jest ich cena, gdyż surowiec z któreg*turmalinowe- jedne z droższych płytek wykorzystywanych w produkcji prostownic. Płytki te tworzą naturalne minerały zwane turmalinami. Turmaliny występują w postaci kamieni kolekcjonerskich oraz wykorzystywane w przemyśle optycznym. Jednakże co tak naprawdę dają nam płytki turmalinowe w prostownicach?. Po pierwsze wytwarzają jony ujemne, czyli spełniają funkcję jonizacji, która w konsekwencji zamyka zniszczoną łuskę włosa czyniąc go gładszym i zdrowszym. Po drugie dzięki gładkiej, równomiernie nagrzanej powierzchni przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Płytki turmalinowe są delikatniejsze niż płytki tytanowe, dlatego szybciej się zużywają , więc polecane są głównie do domowego użytku.

 

*ceramiczno – turmalinowe- są to płytki wykonane z ceramiki powlekanej turmalinem, co w połączeniu tych dwóch materiałów powoduje gładsze, zdrowsze i bezpieczne prostowanie.

 

*teflonowe – materiał jakim jest teflon, każdemu kojarzy się tylko z patelniami do pieczenia, jednakże technologia posunęła się do przodu i postanowione tenże materiał wykorzystać w prostownicach do włosów. Teflon ma za zadanie chronić włosy przed wpływem wysokiej temperatury oraz zapobiegać przywieraniu i szarpaniu włosów. Materiał ten jest bardzo wrażliwy na wszelkie zarysowania, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę przy jego stosowaniu.

 

*diamentowe – jedne z najnowocześniejszych płytek umieszczanych w prostownicach, a zarazem najtrudniej dostępne na rynku sprzętu fryzjerskiego. Tego typu prostownice nie są jeszcze dostępne w Polskich Hurtowniach Fryzjerskich. Jednym z głównych powodów jest ich cena, gdyż surowiec z któreg*turmalinowe- jedne z droższych płytek wykorzystywanych w produkcji prostownic. Płytki te tworzą naturalne minerały zwane turmalinami. Turmaliny występują w postaci kamieni kolekcjonerskich oraz wykorzystywane w przemyśle optycznym. Jednakże co tak naprawdę dają nam płytki turmalinowe w prostownicach?. Po pierwsze wytwarzają jony ujemne, czyli spełniają funkcję jonizacji, która w konsekwencji zamyka zniszczoną łuskę włosa czyniąc go gładszym i zdrowszym. Po drugie dzięki gładkiej, równomiernie nagrzanej powierzchni przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Płytki turmalinowe są delikatniejsze niż płytki tytanowe, dlatego szybciej się zużywają , więc polecane są głównie do domowego użytku.

 

Kilka przykładów profesjonalnych prostownic:

Farouk CHI ceramiczna prostownica do włosów - Prostownica CHI ceramic hairstyling iron – idealnie nadaje się do każdego rodzaju włosów. Wytwarza nawilżające ceramiczne ciepło, technologia podczerwieni nawilża, daje włosom zdrowy wygląd i wspaniały połysk. Wykorzystana w prostownicy technologia CHI44 zmniejszająca szorstkość, matowość i efekt elektrostatyczny, wytwarza jony ujemne i głęboką częstotliwość podczerwoną.

 

Farouk prostownica do włosów Chi G2 ceramiczno tytanowa - Ceramiczno turmalinowa prostownica do włosów z firmy Farouk Chi. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii CHI 44 prostownica ta idealnie prostuje włosy oraz wytwarza ochronne wilgotne ciepło co powoduje że prostownica CHI G2 jest idealnym urządzeniem do prostowania włosów.

 

Fox Samba prostownica do włosów z ultradźwiękami - Prostownica ta wykorzystuje nowoczesną technologię mikro-dźwięków. Jest to o tyle innowacyjne rozwiązanie, gdyż mikro-dźwięki wysyłane przez prostownicę rozbijają cząsteczki środków odżywiających na najmniejsze części. Dzięki temu zjawisku odżywka wnika bardzo głęboko ale nie tylko w warstwę pod łuski włosa. To pozwala na lepsze efekty w odbudowie, czy w nawilżeniu włosów. Dodatkowym walorem tej prostownicy do włosów jest produkowanie jonów, które zamykają łuskę włosa i przeciwdziałają jego elektryzowaniu.

 

Wahl WIDE Cutek Advanced - Profesjonalna prostownica ceramiczno - turmalinowa o działaniu antystatycznym. Szerokie amortyzowane ruchome płytki o szerokości aż 42 mm dostosowują się do każdego typu włosów. Idealne do szybkiego prostowania długich, gęstych włosów.

 

Więcej profesjonalnych prostownic do włosów znajdą państwo w internetowej hurtowni fryzjerskiej uradka.pl

Czytaj dalej
2 3

Ostatnio kupowane

249.00 zł
149.00 zł
1 szt
Ermila Stylissima+ ceramic czerwona prostownica do włosów z płytką ceramiczną
450.00 zł
299.00 zł
1 szt
Farouk CHI prostownica i lokówka dwa w jednym ceramiczna 2in1
ILOŚĆ PRODUKTÓW W KOSZYKU : 0 O WARTOŚCI : 0.00 zł

Twój koszyk jest pusty

PRZEJDŹ DO KASY ROZWIŃ KOSZYK ZWIŃ KOSZYK
W CZYM MOŻEMY POMÓC? INFOLINIA: 791-464-844 PON-PT 8:00-16:00 SKLEP@OFRYZJER.PL

Producenci

Wyświetl wszystkich producentów


100% bezpieczeństwa

Internetowy sklep fryzjerski OFRYZJER.PL w pełni chroni przekazywane dane osobowe oraz zapewnia że nie przekazuje zebranych danych osobowych innym podmiotom czy osobą. Przekazywane dane osobowe są jedynie danymi niezbędnymi do realizacji zamówienia. Dane osobowe są chronione przez dostępem osób trzecich.

Ceny

Internetowy sklep fryzjerski OFRYZJER.PL oferuje towar fryzjerski w najlepszych cenach dla każdego. Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT. Ceny są wyrażone w polskich nowych złotych. Ceny hurtowe dla każdego sprzedaż już od jednej sztuki. Prawdopodobnie mamy najszerszą ofertę i najlepsze ceny więc sprawdź dział promocje. 

Gwarancja

Internetowy sklep fryzjerski OFRYZJER.PL gwarantuje 100% zadowolenia z realizacji zamówienia oraz zapewnia pełną satysfakcję z zakupionych towarów. Wszystkie sprzedawane przez nas towary są nowe i oryginalne oraz posiadają gwarancję, dodatkowo na każdy zakupiony u nas sprzęt wystawiamy pisemną gwarancję.